Bissell SpotClean Plus Cylindrový Mokrý 330 W Bezsáčkové
Kód: AGDBSLODK0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Nastavitelný výkon
Ne
Úspora energie
Ne
Regulace výkonu
Elektronický
Maximální příkon
330 W
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Počet kol otočných o 360°
0 kolo/kola
Model
Cylindrový
Typ trubice
Pružné
Délka hadice
2,2 m
Pružná hadice
Ano
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Vysávání
Mokrý
Barva
Průsvitné, Bílá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
170 mm
Hmotnost včetně balení
5,59 kg
Výška balení
405 mm
Šířka balení
355 mm
Šířka
300 mm
Výška
368 mm
Hloubka balení
237 mm
Hmotnost
4,17 kg
Technické údaje
Kapacita
1,1 l
Další charakteristiky
Kapacita nádrže na odpad
0,725 l
Výkon
Umývatelný filtr
Ne
Záruční doba
2 rok/roky
Ofuk prachu
Ne
Metoda oddělování nečistot
Vodní filtrování
Čisticí povrchy
Koberec
Vzduchový filtr
Voda
Hlučnost
74 dB
Zabezpečení proti přehřátí
Ne
Obsah balení
Hubice na čalounění
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Čisticí kartáč
Štěrbinový nástavec
Ne
Ergonomie
Indikátor plné nádoby na prach
Ne
Antibakteriální filtr
Ne
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ne
Automatický navíječ kabelu
Ne
Vertikální skladovací prostor
Ne
Ovládání na rukojeti
Ne
Délka šňůry
5 m
Typ ovládání
Knoflíky
Úložný prostor
Ne
Ergonomické ovládání
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.762 kg |
| EAN: | 011120272307 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
