Odvlhčovač stlačeného vzduchu Camry CR 7851
Kód: AGDADLOSP0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Maximální výkon
245 W
Příkon
200 W
Hmotnost a rozměry
Výška
480 mm
Šířka
280 mm
Hmotnost
8,8 kg
Hloubka
240 mm
Technické údaje
Rodičovský zámek
Ano
Vzduchový filtr
Uhlí
Kontrolka
Ano
Maximální kapacita pohlcovače
10 l/24h
Předfiltr
Ano
Hlučnost
45 dB
Objem zásobníku vody
2,2 l
Schopnost čištění vzduchu
Ano
Barva
Bílá
Určen pro prostory až do
60 m²
Počet modelů
4
Počet rychlostí ventilátoru
2
Senzor vlhkosti
Ano
Tichý provoz
Ano
Indikátor plné nádoby na vodu
Ano
Automatické odmrazování
Ano
Chladicí prostředek
R290
Vzduchový výkon
120 m³/h
Otočná kolečka
Ano
Doporučený rozsah provozní teploty
5 - 32 °C
Obrazovka
Vestavěný displej
LCD
Obsah balení
Příslušenství součástí setu
Vypouštěcí hadice
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Přístroj nerozebírejte ani se nepokoušejte opravovat sami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.75 kg |
| EAN: | 5903887802192 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 540 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 318 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
