Bosch BCS711PET Tyčový vysavač Baterie Suchý Bezsáčkové 0,3 l Černá, Červená 3 Ah
Kód: AGDBOSODK0174
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál kol
–
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Příkon
Napětí baterie
18 V
Indikace potřeby nabití
Ano
Kapacita baterie
3 Ah
Počet baterií
1
Napájecí zdroj
Baterie
Úspora energie
Ne
Doba chodu
40 min
Doba nabíjení
5 h
Sací výkon
93 ppm
Ukazatel nabíjení
Ano
Vzhled
Montovatelné na zeď
Ano
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Objem prachové nádoby/sáčku
0,3 l
Typ produktu
Tyčový vysavač
Teleskopická trubice
Ne
Barva
Červená
Hmotnost a rozměry
Výška
1315 mm
Šířka
252 mm
Hmotnost (bez příslušenství)
2,9 kg
Hloubka
204 mm
Hmotnost
4,2 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
5,8 kg
Hloubka balení
300 mm
Šířka balení
800 mm
Výška balení
195 mm
Další charakteristiky
Odnímatelný ruční vysavač
Ano
Výkon
Čisticí povrchy
Čalounění
Vysávání
Suchý
Hlučnost
82 dB
Turbo
Ano
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Záruční doba
2 rok/roky
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Mini kartáč
Ergonomie
Indikátor plné nádoby na prach
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Regulace výkonu
Elektronický
Pozice pro skladování
Ano
Vertikální skladovací prostor
Ne
Antibakteriální filtr
Ano
Ovládání na rukojeti
Ano
Nastavitelný výkon
Ano
Ergonomické ovládání
Ano
Snadné vyprazdňování nádoby
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| EAN: | 4242005306985 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 800 mm |
| Délka balení: | 192 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
