Stojanový vysavač Samsung VS20B95943N/GE
Kód: AGDSA1ODK0155
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
580 W
Doba nabíjení
3,5 h
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Sací výkon
210 ppm
Doba chodu
120 min
Napětí baterie
25,2 V
Vzhled
Kartáč na vlasy
Ano
Kartáč na podlahy a koberce
Ano
Kartáč na tvrdé podlahy
Ano
Bezkabelový
Ano
Barva
Černá
LED podsvícení
Ano
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Typ motoru
Digital Inverter
Nástěnný držák
Ne
Typ displeje
LCD
Počet baterií
2
Funkce mopu
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8,9 kg
Výška
1000 mm
Hmotnost (bez příslušenství)
2,56 kg
Hloubka
210 mm
Šířka
250 mm
Údaje o balení
Výška balení
374 mm
Hloubka balení
931 mm
Hmotnost včetně balení
15,3 kg
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Šířka balení
412 mm
Typ balení
Krabice
Výkon
Vysávání
Suchý
Množství prachu (vysavač)
0,5 l
Množství prachu (základna)
2 l
Hlučnost
86 dB
Metoda filtrace
Multicyklón
Obsah balení
Obsah balení
Elektrický kartáč Mini Pet Tool+ x 1
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Základna
Hmotnost nabíjecí stanice
6,4 kg
Příkon
1400 W
Rozměry základny
300 x 300 x 850 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8806095108988 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 930 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 415 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
