Bosch BHN20L ruční vysavač Černá, Modrá
Kód: AGDBOSODK0149
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí baterie
18 V
Doba nabíjení
5 h
Napájecí zdroj
Baterie
Doba chodu
45 min
Vzhled
Barva
Modrá
Kapacita
0,3 l
Hmotnost a rozměry
Šířka
110 mm
Výška
135 mm
Hloubka
380 mm
Hmotnost
1,1 kg
Výkon
Vysávání
Suchý
Čisticí povrchy
Schody
Regulace výkonu
Elektronický
Nastavitelný výkon
Ano
Index opravitelnosti
6.8
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Ne
Teleskopická hůlka
Ne
Hubice na čalounění
Ne
Ergonomie
Montovatelné na zeď
Ne
Úložný prostor pro příslušenství
Ne
Ovládání na rukojeti
Ano
Vertikální skladovací prostor
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.53 kg |
| EAN: | 4242005190881 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
