Kärcher SC 3 UPRIGHT Parní mop 0,5 l 1600 W Černá, Bílá
Kód: AGDKARMPA0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Příkon
1600 W
Vzhled
Kapacita
0,5 l
Model
Parní mop
Typ ovládání
Knoflíky
Indikátor připravenosti
Ano
Barva
Černá
Délka šňůry
5 m
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
4,2 kg
Hmotnost
3,1 kg
Šířka
207 mm
Výška
1185 mm
Hloubka
314 mm
Výkon
Doba zahřívání
30 s
Bezpečnostní ventil
Ano
Obsah balení
Nástavec na koberec
Ano
Čisticí hadřík
Ano
Ergonomie
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Doplnění kdykoli
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyvarujte se kontaktu pokožky a očí s horkou párou, která může způsobit popáleniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.25 kg |
| EAN: | 4054278974774 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 765 mm |
| Šířka balení: | 195 mm |
| Délka balení: | 190 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
