KARCHER hoover VC 6 Cordless Premium ourFamily - 1.198-677.0
Kód: AGDKARODK0114
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kapacita baterie
2,5 Ah
Výkon motoru
250 W
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba chodu
50 min
Doba nabíjení
235 min
Napětí baterie
25,2 V
Napájecí zdroj
Baterie
Vzhled
Typ produktu
Tyčový vysavač
Barva
Stříbrná
Odnímatelný ruční vysavač
Ano
Kapacita nádrže
0,8 l
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Montovatelné na zeď
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
1130 mm
Hmotnost včetně balení
5,8 kg
Šířka
266 mm
Hmotnost (bez příslušenství)
2,6 kg
Hloubka
235 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Typ displeje
LED
Zabudované LED osvětlení
Ano
Počet filtrů
3
Vzduchový filtr
Cyklónový, HEPA
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový
Počet stupňů výkonu
2
Vysávání
Suchý
Hlučnost
78 dB
Obsah balení
Vzduchový filtr
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Včetně nástroje na čištění
Ano
Včetně montážního rámečku
Ano
Návod na použití
Ano
Kartáčový nástavec
Ano
HEPA filtr
Ano
Nabíječka
Ano
Včetně hubice na podlahu
Ano
Balení baterií
Ano (2x)
Hubice na čalounění
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 4066529062888 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 740 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
