Bosch BSS711W tyčový vysavač / elektrický smeták Baterie Suchý Bezsáčkové 0,3 l Černá, Stříbrná, Bílá
Kód: AGDBOSODK0179
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Počet baterií
1
Doba chodu
40 min
Doba nabíjení
5 h
Napětí baterie
18 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Rychlé nabíjení
Ano
Vzhled
Montovatelné na zeď
Ano
Typ produktu
Tyčový vysavač
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Objem prachové nádoby/sáčku
0,3 l
Barva
Stříbrná
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,9 kg
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Hmotnost včetně balení
4,4 kg
Další charakteristiky
Odnímatelný ruční vysavač
Ano
Výkon
Čisticí povrchy
Koberec
Vysávání
Suchý
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Hlučnost
82 dB
Zabudované LED osvětlení
Ano
Počet stupňů výkonu
3
Obsah balení
Množství
1
Návod na použití
Ano
Nabíječka baterie
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Motorizovaný kartáč
Štěrbinový nástavec
Ano
Včetně hubice na podlahu
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Ergonomie
Regulace výkonu
Elektronický
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 4242005307104 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 795 mm |
| Šířka balení: | 195 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
| Certifikace: | CE, EACEurasian, Morocco, New Singapore Safety Mark, Ukraine, VDE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
