DeWALT DCV501LN-XJ vysavač Bubnový vysavač Suchý Bezsáčkové
Kód: AGDDEWODK0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Doba provozu
22 min
Kapacita baterie
5 Ah
Napětí baterie
18 V
Vzhled
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Bezkabelový
Ano
Vysávání
Suchý
Barva
Černá
Model
Bubnový vysavač
Výkon
Kategorie prachu
L
Správné použití
Profesionální
Vzduchový filtr
HEPA
Obsah balení
Včetně náhradních kartáčů
Prachovka
Počet hubic
4
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Kvalita držatel
1
Držadlo
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
Látky pod tlakem
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.55 kg |
| EAN: | 5035048738238 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 515 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 305 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
