Kärcher WD 4 S V-20/5/22 20 l Bubnový vysavač Suché a mokré 1000 W Bezsáčkové
Kód: AGDKARODK0127
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Maximální příkon
1000 W
Vzhled
Model
Bubnový vysavač
Počet koleček
4 kolo/kola
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Barva
Žlutá
Objem prachové nádoby/sáčku
20 l
Materiál trubky
Plast
Materiál hadice
Plast
Pružná hadice
Ano
Množství trubicových částí
2
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Vysávání
Suché a mokré
Délka trubic
100 cm
Délka hadice
5 m
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
10 kg
Výška
524 mm
Šířka
365 mm
Hmotnost (bez příslušenství)
7,2 kg
Hloubka
384 mm
Výkon
Vyjímatelný filtr
Ano
Ofuk prachu
Ano
Vzduchový filtr
Textil
Čisticí povrchy
Koberec
Otočný spínač
Ano
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Domácí
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Prachový sáček
Ano
Plochý skládaný filtr
PTFE
Včetně hadic
Ano
Odolný proti mokré podlaze
Ano
Oddělitelný držák
Ano
Štěrbinová tryska
Ano
Ergonomie
Délka šňůry
5 m
Dodatečné informace
Funkce ventilátoru, parkovací poloha, odkládací prostory, ochrana proti nárazu
Ergonomické ovládání
Ano
Typ ovládání
Otočné
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Úložný prostor
Ano
Držadlo
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.385 kg |
| EAN: | 4066529027887 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
