Kärcher SC 4 EasyFix Válcovitý parní čistič 0,8 l 2000 W
Kód: AGDKARMPA0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
2000 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Maximální délka trubky
100 cm
Délka hadice
2,2 m
Kapacita
0,8 l
Model
Válcovitý parní čistič
Délka šňůry
4 m
Minimální délka trubky
50 cm
Kapacita bojleru
500 ml
Hmotnost a rozměry
Šířka
251 mm
Výška
273 mm
Hloubka
380 mm
Hmotnost
4,1 kg
Hmotnost včetně balení
5,6 kg
Výkon
Tlak páry
3,5 bar
Nastavitelná pára
Ano
Čas připravenosti
4 min
Čisticí povrchy
Sklo, Tvrdá podlaha
Bezpečnostní ventil
Ano
Obsah balení
Štětec v balení
Ano
Čisticí hadřík
Ano
Polohovací trysky
Ano
Podlahový nástavec
Ano
Typ přiloženého kartáče
Kulatý čisticí kartáček
Typ trysky v ceně
Ruční hubice
Ergonomie
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Odstraňování vodního kamene a čištění
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Doplnění kdykoli
Ano
Dětský zámek
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.63 kg |
| EAN: | 4054278991818 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 295 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
