Camry CR 7063 Stojanový vysavač - PRO LED Black
Kód: AGDADLODK0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ochrana proti přetočení
Ano
Ochrana baterie proti přepětí
Ano
Ochrana proti ucpání filtru
Ano
Ochrana proti ucpání potrubí
Ano
Hlučnost
80 dB
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Příkon
Kapacita akumulátoru
2200 mAh
Výkon motoru
400 W
Vzhled
Počet akumulátorů
2
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Barva
Černá
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Kapacita
0,6 l
Typ displeje
LED
Hmotnost a rozměry
Šířka
240 mm
Hmotnost
2,3 kg
Délka
1160 mm
Hloubka
225 mm
Výkon
Maximální průtok vzduchu
15 l/s
Systém filtrace
Ano
Čisticí povrchy
Koberec, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Čalounění, Dřevo
Vstupní filtr
EPA 12
Doba nepřetržitého provozu (max.)
100 min
Pokročilá filtrační technologie
9 multicyklonových kuželů
3stupňový filtrační systém
Ano
Počet úrovní sání
3
Výfukový filtr
Houba
Předfiltr
Ano
Sací výkon
9500-31000 Pa
Vysávání
Suchý
Obsah balení
Obsah balení
Kartáč 2v1
Ergonomie
Délka šňůry
1,5 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 5905575905192 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 133 mm |
| Šířka balení: | 693 mm |
| Délka balení: | 293 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
