Blaupunkt ADH601 odvlhčovač 2,5 l 48 dB 245 W Bílá
Kód: AGDBLAOSP0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Možnost připojení k internetu
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Spotřeba elektrické energie
245 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
13 kg
Výška
490 mm
Šířka
320 mm
Hloubka
225 mm
Technické údaje
Maximální kapacita pohlcovače
16 l/24h
Vysoušecí kapacita (min)
16 l/24h
Schopnost čištění vzduchu
Ne
Indikátor plné nádoby na vodu
Ano
Automatické odmrazování
Ano
Doporučený rozsah plochy místnosti
20 - 40 m²
Hmotnost chladicího média
50 g
Chladicí médium
R290
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Bílá
Vestavěný displej
Ano
Určen pro prostory až do
40 m²
Displej
LED
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Hlučnost
48 dB
Vzduchový filtr
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Indikátor úrovně vody
Ano
Ventilace
Ano
Wi-Fi
Ano
Automatické rozmrazování
Ano
Objem zásobníku vody
2,5 l
Podpora mobilní aplikace
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj nerozebírejte ani se nepokoušejte opravovat sami.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 5901750506611 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 374 mm |
| Šířka balení: | 284 mm |
| Délka balení: | 531 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
