FryUniverzální vysavač KARCHER WD 3 V-15/4/20 Car
Kód: AGDKARODK0121
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Maximální příkon
1000 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Pružná hadice
Ano
Typ trubice
Teleskopický
Materiál nádoby
Plast
Barva
Šedá
Délka hadice
4 m
Vysávání
Suché a mokré
Hmotnost a rozměry
Hloubka
349 mm
Šířka
328 mm
Hmotnost
4,5 kg
Výška
457 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Profesionální
Filtr na ochranu motoru
Ano
Vyjímatelný filtr
Ano
Ergonomie
Držadlo
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.65 kg |
| EAN: | 4054278940106 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 420 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
