Teka ECO 60 30 l 2 košík/košíky Pozinkovaná ocel Šedá
Kód: SPDTKAKIW0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Technické údaje
Kapacita koše
15 l
Víčko
Ano
Počet přihrádek
2 košík/košíky
Materiál
Pozinkovaná ocel
Barva
Šedá
Celková kapacita
30 l
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.6 kg |
| EAN: | 8421152113882 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
