Bosch BHN16L ruční vysavač Bezsáčkové
Kód: AGDBOSODK0148
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí baterie
14,4 V
Napájecí zdroj
Baterie
Doba chodu
40 min
Doba nabíjení
5 h
Vzhled
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Hmotnost a rozměry
Šířka
110 mm
Hmotnost
1,1 kg
Výška
135 mm
Hloubka
380 mm
Výkon
Vysávání
Suchý
Index opravitelnosti
6.8
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.46 kg |
| EAN: | 4242005190874 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 383 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
