Kärcher FC 7 Cordless Elektrický smeták Baterie Suché a mokré Bezsáčkové Stříbrná, Žlutá
Kód: SPDKARMOP0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Doba nabíjení
4 h
Indikace potřeby nabití
Ano
Napětí baterie
25,55 V
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba chodu
45 min
Vzhled
Kapacita nádrže na čistou vodu
0,4 l
Barva
Žlutá
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Kapacita nádrže na špinavou vodu
0,2 l
Počet nádrží na vodu
2
Typ produktu
Elektrický smeták
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,3 kg
Výška
1210 mm
Šířka
230 mm
Hloubka
310 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
7,5 kg
Výkon
Vysávání
Suché a mokré
Pokrytí povrchu na nádrž
135 m²
Provozní šířka (standardní smeták)
30 cm
Obsah balení
Včetně náhradních kartáčů
Váleček
Nabíječka baterie
Ano
Ergonomie
LED indikátory
Ano
Tlačítko automatického zapínání/vypínání
Ano
Pozice pro skladování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.95 kg |
| EAN: | 4054278540955 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 790 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
