Xiaomi 5 Pro Bílá
Kód: AGDXAOROS0078
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Výkon motoru
55 W
Doba chodu
140 min
Napětí baterie
14,4 V
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Kapacita baterie
5200 mAh
Vzhled
Barva
Bílá
Tvar
Kulatý
Dálkové ovládání
Ano
Typ nádoby na prach (základna)
Prachový sáček
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Hmotnost a rozměry
Rozměry základny (š x h x v)
470 x 360 x 572 mm
Výška
88 mm
Průměr
35 cm
Hmotnost
3,97 kg
Technické údaje
Max. podtlak
20 kPa
Výkon
Objem nádrže na čistou vodu (základna)
4 l
Mokré stírání
Ano
Podporované typy povrchu
Koberec
Překonání překážek až do
2 cm
Integrované senzory
Ultrazvukový senzor
Typ navigace
D-ToF lidar
Typ kartáče
Válečkový kartáč a boční kartáč
Pracuje s Google Assistant
Ano
Množství prachu (základna)
2,5 l
Zjištění překážky
Ano
Automatický návrat k základně
Ano
Množství prachu (celkový)
0,29 l
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Ano
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Návod na použití
Ano
Záruční list
Ano
Obsahuje základnu
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.6 kg |
| EAN: | 6932554430757 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 675 mm |
| Délka balení: | 430 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
