Samsung Jet 75E Kompletní akumulátorový stojanový vysavač VS20B75ACR5/GE
Kód: AGDSA1ODK0154
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Sací výkon
200 W
Doba nabíjení baterie (AC)
3,5 h
Hlučnost
86 dB
Napájecí zdroj
Baterie
Doba chodu
60 min
Vstupní napětí
21,6 V
Výkon motoru
550 W
Vzhled
Typ motoru
Digital Inverter
Typ nádoby na prach
Nádoba na prach
Barva
Stříbrná
Kapacita
0,8 l
Typ displeje
LED
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Omyvatelná nádoba na prach
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
1130 mm
Hloubka
215 mm
Šířka
250 mm
Hmotnost
2,6 kg
Údaje o balení
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Hloubka balení
266 mm
Hmotnost včetně balení
6,7 kg
Výška balení
761 mm
Šířka balení
266 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Koberec, Tvrdá podlaha, Laminát, Dlaždice
Vysávání
Suchý
Systém filtrace
Ano
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový / filtrace
Počet filtrů
5
Obsah balení
Obsah balení
Elektrický kartáč s měkkým účinkem x 1
Ergonomie
Počet baterií
1
Barva rukojeti
Černá
Ergonomický design
Ano
Jednoduché používání
Ano
Materiál rukojeti
Plastové
Montovatelné na zeď
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Bezkabelový
Ano
Ergonomický úchop
Ano
LED podsvícení
Ne
Nástěnný držák
Ano
Kartáč na tvrdé podlahy
Ano
Kartáč na vlasy
Ano
Funkce mopu
Ne
Kartáč na podlahy a koberce
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 8806095108698 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 760 mm |
| Délka balení: | 265 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
