VYSAVAČ BISSELL SPOTCLEAN 3700N
Kód: AGDBSLODK0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
1000 W
Vzhled
Hose length
1,5 m
Barva
Černá
Délka kabelu
4,5 m
Vysávání
Suché a mokré
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,9 kg
Výkon
Metoda oddělování nečistot
Vodní filtrování
Čisticí povrchy
Dlaždice
Hlučnost
73 dB
Správné použití
Domácí
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 011120272130 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 310 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Úklidový robot Ecovacs Deebot X11 Pro Omni černý
Skladem
(4 ks)
16 160 Kč bez DPH
19 554 Kč
ADLER AD 7064 Vertikální vysavač 2 v 1 pro suché a mokré čištění
Skladem
(>5 ks)
2 637 Kč bez DPH
3 191 Kč
FryUniverzální vysavač KARCHER WD 3 V-15/4/20 Car
Skladem
(>5 ks)
1 867 Kč bez DPH
2 259 Kč
Kärcher SC 4 EasyFix Válcovitý parní čistič 0,8 l 2000 W
Skladem
(>5 ks)
4 493 Kč bez DPH
5 437 Kč
Bissell SpotClean Plus Cylindrový Mokrý 330 W Bezsáčkové
Skladem
(>5 ks)
3 092 Kč bez DPH
3 741 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
