Úklidový robot se základní stanicí Ecovacs Deebot X8 Omni (bílý)
Kód: AGDECOROS0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí baterie
14,4 V
Nabíjecí napětí
20 V
Kontinuální doba provozu při maximálním výkonu
128 min
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Nepřetržitá provozní doba při minimálním výkonu
270 min
Sací výkon
18000 Pa
Rychlé nabíjení
Ano
Kapacita baterie
5200 mAh
Doba nabíjení baterie
4,1 h
Vzhled
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Množství prachu (základna)
3 l
Množství prachu (vysavač)
0,22 l
Systém rozpoznání překážek
Ano
Barva
Bílá
Třída filtrace
M6
Rotační kartáč
Ano
Kapacita nádrže na čistou vodu
0,11 l
Síto
Ano
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Objem nádrže na čistou vodu (základní stanice)
4 l
Podpora mobilní aplikace
Ano
Kapacita nádrže na špinavou vodu
95 ml
Hmotnost a rozměry
Výška
98 mm
Šířka
353 mm
Hmotnost
5,3 kg
Rozměry základny
350 x 477 x 533 mm
Hmotnost základny
7,3 kg
Hloubka
351,5 mm
Výkon
Mokré stírání
Ano
Funkce mopu
Ano
Samovyprazdňovací nádoba na prach
Ano
Automatické plnění nádrže na vodu
Ano
Detekce koberců
Ano
Podporované typy povrchu
Linoleum
Typ navigace
dToF
Hlučnost
65 dB
Maximální prací teplota
75 °C
Samočisticí
Ano
Samovysoušení horkým vzduchem
Ano
Funkce umělé inteligence (AI)
Ano
Integrované senzory
Výšky, překážky
Automatický návrat k základně
Ano
Detekce okrajů
Ano
Maximální hladina hluku
75 dB
Maximální překonání prahu
2 cm
Systém detekce překážek
RGBD
Teplota sušení
63 °C
Zvedání podložek mopu
Ano
Maximální mopovací plocha na jednu nádrž
400 m²
Obsah balení
Obsah balení
Hoover
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17.7 kg |
| EAN: | 6970135035571 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 590 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 405 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
