ADLER AD 7064 Vertikální vysavač 2 v 1 pro suché a mokré čištění
Kód: AGDADLODK0044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výkon motoru
190 W
Napájecí vstup
220-240 V
Kapacita akumulátoru
2000 mAh
Maximální síla motoru
350 W
Automatický režim
Ano
Nastavitelná sání
Ano
Počet akumulátorů
2
Počet úrovní sání
3
Sací výkon
13 000 Pa
Počet modelů
4
Vzhled
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Barva
Bílá
Model
Bezdrátový
Základní materiál
ABS
Materiál trubky
Hliník
Typ displeje
Dotykový displej
Indikátor kapacity baterie
Ano
Vysávání
Suché a mokré
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Kapacita hrnku
0,6 l
Objem zásobníku vody
0,15 l
Typ motoru
Kartáčový motor
LED displej
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
106 cm
Celková hmotnost
4,51 kg
Výkon
Doba nabíjení
4-5 h
Funkce mopu
Ano
3stupňový filtrační systém
Ano
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Hlučnost
78 dB
Správné použití
Domácí
Obsah balení
Sací potrubí
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Čisticí kartáč
Ano
Štěrbinová tryska
Ano
Nástěnný držák
Ano
Kartáč na tvrdé podlahy
Ano
Plochý kartáč
Ano
Vyměnitelná vložka
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.85 kg |
| EAN: | 5905575905130 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 730 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 305 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
