Kärcher NT 30/1 Tact L 30 l 1380 W
Kód: AGDKARODK0062
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
1380 W
Počet frází
1
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Délka hadice
2,5 m
Materiál nádoby
Plast
Objem prachové nádoby/sáčku
30 l
Barva
Žlutá
Hmotnost a rozměry
Šířka
560 mm
Výška
580 mm
Hmotnost
13,5 kg
Hloubka
370 mm
Výkon
Proud vzduchu
74 l/s
Hlučnost
69 dB
Max. podtlak
25,4 kPa
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Šířka hubice na vysávání podlahy
36 cm
Ergonomie
Standardní nominální šířka
3,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17.3 kg |
| EAN: | 4039784973299 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 670 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
