Nilfisk BUDDY II 12 CAR CLEANER vysavač 12 l Cylindrový Suchý 250 W Prachový sáček
Kód: AGDNFLODK0041
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Informace o záruce 1
Jakékoli závady nebo problémy s výrobkem nahlaste přímo společnosti Nilfisk Polska Sp. z o.o. prostřednictvím servisního formuláře https://www.nilfisk.com/pl-pl%2Fcontact-us/?segment=1&form=2#form_sec
Informace o záruce
Záruka na výrobek je platná po dobu 24 měsíců od data zakoupení a je podmíněna jeho správným používáním, jak je popsáno v uživatelské příručce.
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220/240 V
Maximální příkon
250 W
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Průměr hadice
3,6 cm
Barva
Modrá
Model
Cylindrový
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Vysávání
Suché a mokré
Objem prachové nádoby/sáčku
12 l
Hose length
2,2 m
Držák příslušenství
Ano
Otočná kolečka
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,4 kg
Výška
440 mm
Šířka
330 mm
Hloubka
360 mm
Výkon
Hlučnost
87 dB
Max. podtlak
20 kPa
Čisticí povrchy
Holá podlaha
Správné použití
Domácí
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Obsah soupravy
Sada trysek pro suché a mokré tryskání
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.46 kg |
| EAN: | 5715492217564 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 470 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
