Black & Decker FSMH1321 parní čistič Parní mop 0,5 l 1300 W Modrá, Bílá
Kód: AGDBDEMOP0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1300 W
Vzhled
Tlak
5 bar
Barva
Bílá
Kapacita
0,5 l
Model
Parní mop
Délka šňůry
6 m
Výkon
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Odvápňovací systém
Ano
Doba zahřívání
15 s
Doba provozu
20 min
Obsah balení
Kartáčový nástavec
Ano
Mytí oken tryskami
Ano
Štěrbinová tryska
Ano
Množství mopů na mokré stírání
2 kusů
Pružná hadice
Ano
Ergonomie
Indikátor úrovně vody
Ne
Filtr proti vodnímu kameni
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.97 kg |
| EAN: | 5035048648223 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 650 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 325 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
