Parní mop Black+Decker 9IN1 0,5 l 1300 W Tyrkysový, Bílý
Kód: AGDBDEMOP0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1300 W
Vzhled
Délka šňůry
6 m
Kapacita
0,5 l
Barva
Bílá
Model
Parní mop
Výkon
Doba provozu
20 min
Nastavitelná pára
Ano
Doba zahřívání
15 s
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Obsah balení
Čisticí hadřík
Ano
Štětec v balení
Ano
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Pružná hadice
Ano
Indikátor úrovně vody
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.49 kg |
| EAN: | 5035048648186 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 650 mm |
| Šířka balení: | 325 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
