Bosch Serie 4 BBH3ZOO28 tyčový vysavač / elektrický smeták Baterie Suchý Bezsáčkové 0,4 l Červená 2,15 Ah
Kód: AGDBOSODK0146
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Materiál kol
–
Příkon
Napětí baterie
25,2 V
Doba nabíjení
5 h
Ukazatel nabíjení
Ano
Kapacita baterie
2,15 Ah
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba chodu
55 min
Sací výkon
25 ppm
Indikace potřeby nabití
Ano
Vzhled
Montovatelné na zeď
Ne
Teleskopická trubice
Ne
Objem prachové nádoby/sáčku
0,4 l
Odnímatelný ruční vysavač
Ano
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Materiál trubky
Plast
Prodlužovací trubka
Ano
Barva
Červená
Typ produktu
Tyčový vysavač
Hmotnost a rozměry
Výška
1150 mm
Hmotnost
3,5 kg
Šířka
265 mm
Hloubka
180 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výška balení
633 mm
Hloubka balení
275 mm
Hmotnost včetně balení
4,5 kg
Šířka balení
192 mm
Výkon
Počet stupňů výkonu
2
Hlučnost
82 dB
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Čisticí povrchy
Čalounění
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Záruční doba
2 rok/roky
Vysávání
Suchý
Obsah balení
Včetně hubice na podlahu
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Váleček
Hubice na čalounění
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Ergonomie
Vyjímatelný filtr
Ano
Ergonomické ovládání
Ano
Vertikální skladovací prostor
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Antibakteriální filtr
Ne
Regulace výkonu
Elektronický
Pozice pro skladování
Ano
Nastavitelný výkon
Ano
Ovládání na rukojeti
Ano
Indikátor plné nádoby na prach
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.54 kg |
| EAN: | 4242005278497 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 630 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 191 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
