Bosch Serie 4 BWD421POW vysavač 2100 W Cylindrový Suché a mokré
Kód: AGDBOSODK0100
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Nastavitelný výkon
Ano
Regulace výkonu
Elektronický
Maximální příkon
2100 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Model
Cylindrový
Pružná hadice
Ano
Typ trubice
Teleskopický
Barva
Černá
Vysávání
Suché a mokré
Hmotnost a rozměry
Šířka
360 mm
Šířka balení
440 mm
Hmotnost včetně balení
14,4 kg
Hmotnost
10,4 kg
Hloubka balení
400 mm
Výška balení
600 mm
Hloubka
350 mm
Výška
490 mm
Výkon
Filtr na ochranu motoru
Ano
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Umývatelný filtr
Ano
Vyjímatelný filtr
Ano
Vzduchový filtr
HEPA
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Domácí
Pracovní dosah
12 m
Obsah balení
Hubice na čalounění
Ano
Ergonomie
Držadlo
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Automatický navíječ kabelu
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Délka šňůry
9 m
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.87 kg |
| EAN: | 4242005252411 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
