Úklidový robot Ezviz RE5S Plus
Kód: AGDEZVROS0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Doba chodu
22 min
Nabíjecí
Ano
Sací výkon
9000 Pa
Doba nabíjení
5 h
Typ baterie
Lithium-iontová
Příkon
65 W
Kapacita baterie
5200 mAh
Vzhled
Tvar
Kulatý
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Hlasové výzvy
Ano
Podporované aplikace
Roborock
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Podpora mobilní aplikace
Ano
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
394 mm
Hloubka
347 mm
Hmotnost
3,09 kg
Šířka
431 mm
Hmotnost včetně balení
9,97 kg
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Výkon
Samovysoušení horkým vzduchem
Ano
Integrované senzory
Infračervený senzor
Detekce koberců
Ano
Frekvenční pásmo
2,4 GHz
Napětí baterie
14,4 V
Systém filtrace
Ano
Množství prachu (vysavač)
0,35 l
Typ navigace
LIDAR
Hlučnost
65 dB
Objem zásobníku vody
0,1 l
Filtrační model
E10
Další funkce
Amazon Alexa, Ezviz, Přizpůsobení typu povrchu, Detekce koberců, Google Assistant, Kartáč CutFree 3v1
Mokré stírání
Ano
Automatický návrat k základně
Ano
Typ filtru
HEPA
Programovací funkce
Ano
Podporované typy povrchu
Koberec
Zjištění překážky
Ano
Zvedání podložek mopu
Ano
Wi-Fi
Ano
Ergonomie
Ergonomický design
Ano
Bezpečné pro použití
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Jednoduché používání
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte robotický vysavač bez dozoru, když pracuje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.1 kg |
| EAN: | 6941545634531 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 455 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
