Vysavač ELECTROLUX EB51A3WB
Kód: AGDELCODK0273
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
750 W
Roční spotřeba energie
28,2 kWh
Nastavitelný výkon
Ano
Regulace výkonu
Knoflík
Vzhled
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Vysávání
Suchý
Model
Vysavač se sáčkem
Bezkabelový
Ne
Barva
Ořech
Pružná hadice
Ano
Kapacita prachového sáčku
3 l
Typ trubice
Teleskopický
Hmotnost a rozměry
Šířka
416 mm
Výška
228 mm
Hmotnost
5,42 kg
Výkon
Čisticí povrchy
Holá podlaha
Umývatelný filtr
Ano
Vzduchový filtr
HEPA
Pracovní dosah
8,5 m
Hlučnost
78 dB
Správné použití
Domácí
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Typ ovládání
Tlačítko, otočné
Úložný prostor pro kabel
Ano
Indikátor plné nádoby na prach
Ano
Délka šňůry
6 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 7333394021706 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 325 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 505 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
