Black & Decker BHSM1610DSM Přenosný parní čistič 0,5 l 1600 W Barva Aqua, Bílá
Kód: AGDBDEMOP0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1600 W
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Typ ovládání
Knoflíky
Model
Přenosný parní čistič
Odnímatelný přenosný parní čistič
Ano
Barva
Akvamarín
Kapacita
0,5 l
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,9 kg
Výkon
Čisticí povrchy
Sklo, Tvrdá podlaha, Dlaždice
Teplota (max)
120 °C
Doba provozu
20 min
Nastavitelná pára
Ano
Odvápňovací systém
Ano
Doba zahřívání
20 s
Obsah balení
Štětec v balení
Ano
Počet přiložených doplňků
15 kusů
Podlahový nástavec
Ano
Typ přiloženého kartáče
Čisticí kartáč 2 v 1
Počet polštářků z mikrovlákna v balení
4 kusů
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Indikace připravenosti páry
Ne
Délka kabelu
8 m
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5035048737828 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 650 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 306 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
