Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW Espresso Espresso kávovar 1,7 l Plně automatické
Kód: AGDSIMEXP0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1500 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9,7 kg
Hloubka
458 mm
Výška
385 mm
Šířka
301 mm
Technické údaje
Automatické mletí kávy
Ano
Výkon
Kapacita nádoby na kávová zrna
300 g
Počet odtoků
2
Typ náplně
Kávová zrna
Vodní filtr
Ano
Objem zásobníku vody
1,7 l
Typ produktu
Espresso kávovar
Počet teplotních nastavení
3
Vestavěný mlýnek
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Umístění přístroje
Pracovní deska
Maximální provozní tlak
19 bar
Kapacita v šálcích
2 hrnků
Samočisticí
Ano
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Systém na horkou vodu
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LCD
Barva
Černá
Typ ovládání
Dotyk
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Délka šňůry
1 m
Funkce a programy vaření
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava latte
Ano
Příprava kávy espresso macchiato
Ano
Příprava americana
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava kávy flat white
Ano
Příprava horkého mléka
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.9 kg |
| EAN: | 4242003806388 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 425 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
