Comandante C40 MK4 Nitro Blade mlýnek na kávu
Kód: AGDCMDMLY0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Technické údaje
Barva
Světle hnědá
Typ produktu
Čepelový mlýnek
Materiál
Nerezová ocel
Bezpečnostní systém
Ano
Kapacita nádoby na kávová zrna
40 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na kávu |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.144 kg |
| EAN: | 4260113437681 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 118 mm |
| Šířka balení: | 558 mm |
| Délka balení: | 81 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
