Comandante C40 MK4 Nitro Blade mlýnek na kávu
Kód: AGDCMDMLY0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Technické údaje
Počet nastavení brusky
1
Kapacita nádoby na kávová zrna
40 g
Barva
Černá
Bezpečnostní systém
Ano
Materiál
Nerezová ocel
Typ produktu
Čepelový mlýnek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na kávu |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.115 kg |
| EAN: | 4260113435663 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 560 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
