Fellow Ode 2. generace - automatický mlýnek BÍLÁ
Kód: AGDFEWMLY0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Napětí
120 V
Příkon
140 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,6 kg
Šířka
105 mm
Délka šňůry
1 m
Výška
248 mm
Hloubka
239 mm
Technické údaje
Automatické vypnutí
Ano
Materiál
Nerezová ocel
Barva
Bílá
Jednoduché čištění
Ano
Kapacita nádoby na kávová zrna
100 g
Ostří z nerezové ocele
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na kávu |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.96 kg |
| EAN: | 840228802624 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 368 mm |
| Délka balení: | 322 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
