Comandante C40 MK4 Nitro Blade America Cherry mlýnek na kávu
Kód: AGDCMDMLY0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Technické údaje
Barva
Dřevo
Kapacita nádoby na kávová zrna
40 g
Materiál
Nerezová ocel
Materiál těla
Ocel
Materiál ostří
Nerezová ocel
Typ produktu
Čepelový mlýnek
Bezpečnostní systém
Ano
Materiál rukojeti
Dřevo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na kávu |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 4260113431658 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 552 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
