Mlýnek na kávu Comandante C40 MK4 Nitro Virginia Walnut
Kód: AGDCMDMLY0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
600 g
Technické údaje
Bezpečnostní systém
Ano
Materiál
Dřevo
Barva
Bronzová
Typ produktu
Čepelový mlýnek
Počet nastavení brusky
1
Kapacita nádoby na kávová zrna
40 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na kávu |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.154 kg |
| EAN: | 4260113437490 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 81 mm |
| Šířka balení: | 558 mm |
| Délka balení: | 121 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
