Fellow Ode 2. generace - automatický mlýnek černý
Kód: AGDFEWMLY0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Příkon
140 W
Napětí
230 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
105 mm
Hloubka
239 mm
Výška
248 mm
Hmotnost
4,6 kg
Délka šňůry
1 m
Technické údaje
Kapacita nádoby na kávová zrna
100 g
Materiál
Hliník
Ostří z nerezové ocele
Ano
Barva
Černá
Automatické vypnutí
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení připojené k napájení bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na kávu |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 840228801658 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 318 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 365 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
