Bosch Serie 8 CTL7181W0 kávovar Plně automatické Espresso kávovar 2,4 l
Kód: AGDBOSEXZ0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Proud
10 A
Hmotnost a rozměry
Instalační šířka oddílu
55,8 cm
Hloubka
385 mm
Hmotnost
18,9 kg
Výška
455 mm
Instalační hloubka oddílu
37,6 cm
Šířka
594 mm
Instalační výška (max)
44,9 cm
Instalační výška (min)
44,9 cm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Typ balení
Krabice
Šířka balení
560 mm
Hloubka balení
670 mm
Výška balení
540 mm
Výkon
Počet nastavení brusky
6
Typ produktu
Espresso kávovar
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Umístění přístroje
Vestavěné
Maximální provozní tlak
19 bar
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Typ náplně
Kávová zrna
Objem zásobníku vody
2,4 l
Způsob přidávání mléka
Automatický
Vestavěný mlýnek
Ano
Nastavitelný mlýnek
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Systém na horkou vodu
Ano
Kapacita nádoby na mléko
0,7 l
Program čištění systému na mléko
Ano
Nastavitelné množství mléka
Ano
Funkce odstraňování vodního kamene
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Délka šňůry
1,7 m
Barva
Bílá
Typ ovládání
Dotyk
Časovač
Ano
Typ displeje
TFT
Wi-Fi
Ano
Osvětlení šálku
Ano
Funkce a programy vaření
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Počet programů
31
Příprava horkého mléka
Ano
Příprava čaje
Ano
Příprava kávy flat white
Ano
Více nápojů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavěné kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 4242005310357 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 545 mm |
| Šířka balení: | 670 mm |
| Délka balení: | 555 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
