Siemens iQ700 CT718L1B0 kávovar Plně automatické Espresso kávovar 2,4 l
Kód: AGDSIMEXZ0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Proud
10 A
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Automatické vypnutí
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
455 mm
Instalační šířka oddílu
55,8 cm
Hloubka
385 mm
Šířka
594 mm
Instalační výška oddílu
44,9 cm
Instalační hloubka oddílu
37,6 cm
Údaje o balení
Výška balení
670 mm
Hloubka balení
478 mm
Šířka balení
540 mm
Výkon
Nastavitelný mlýnek
Ano
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Maximální provozní tlak
19 bar
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Odvápňovací systém
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Typ náplně
Kávová zrna
Počet nastavení brusky
6
Umístění přístroje
Vestavěné
Objem zásobníku vody
2,4 l
Systém na horkou vodu
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Vestavěný mlýnek
Ano
Program čištění systému na mléko
Ano
Kapacita v šálcích
1 hrnků
Nastavitelná výška výpusti
Ano
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Ergonomie
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Délka šňůry
1,7 m
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
TFT
Barva
Černá
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Kávový filtr
Ano
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava kávy espresso macchiato
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Příprava americana
Ano
Příprava Caffe crema
Ano
Příprava kávy flat white
Ano
Příprava ristretta
Ano
Příprava horkého mléka
Ano
Příprava čaje
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavěné kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 21 kg |
| EAN: | 4242003895580 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 670 mm |
| Délka balení: | 550 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
