Ruční mlýnek na kávu Comandante C40 MK4 Nitro-Blade Racing Green
Kód: AGDCMDMLY0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Výška
160 mm
Hmotnost
740 g
Průměr
6,1 cm
Technické údaje
Typ mlýnku
Bruska
Jednoduché čištění
Ano
Manuální režim
Ano
Barva
Zelená
Množství nádob
1
Typ produktu
Mlýnek na kávu
Nastavitelný mlýnek
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení připojené k napájení bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na kávu |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 4260113438107 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 560 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
