Multifunkční parní mop Blaupunkt STM601
Kód: AGDBLAMOP0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1500 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Vzhled
Objem zásobníku vody
0,36 l
Barva
Bílá
Jednoduché používání
Ano
Počet ubrousků
2 ks.
Včetně hubice na podlahu
Ano
Model
Stojací parní čistič
Mytí oken tryskami
Ano
Nádoba na vodu
Ano
Včetně hlavy monopodu
Ano
Funkce vaření v páře
Ano
Délka šňůry
3 m
Včetně hadic
Ano
Parní programy
Ano
Včetně hadice na piliny
Ano
Štěrbinová tryska
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
245 mm
Hmotnost
2,5 kg
Výška
1135 mm
Hloubka
180 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 5901750505782 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 760 mm |
| Délka balení: | 275 mm |
FryUniverzální vysavač KARCHER WD 3 V-15/4/20 Car
Skladem
(>5 ks)
1 874 Kč bez DPH
2 268 Kč
Philips 3000 series PowerPro Compact FC9331 Bezsáčkový vysavač
Skladem
(>5 ks)
2 108 Kč bez DPH
2 551 Kč
Univerzální vysavač KARCHER WD 3 V-17/4/35 + trysky 17 l 1000 W (1.628-124.0) Černá, Žlutá
Skladem
(>5 ks)
1 956 Kč bez DPH
2 367 Kč
Leifheit PowerVac 2in1 Tyčový vysavač 2 v 1 Baterie Suchý Cyklónový Bezsáčkové Černá, Modrá, Bílá
Skladem
(2 ks)
3 433 Kč bez DPH
4 154 Kč
Úklidový robot Ecovacs Deebot X11 Pro Omni černý
Skladem
(4 ks)
16 218 Kč bez DPH
19 624 Kč
KARCHER hoover VC 6 Cordless Premium ourFamily - 1.198-677.0
Skladem
(>5 ks)
6 714 Kč bez DPH
8 124 Kč
Kärcher SC 3 UPRIGHT Parní mop 0,5 l 1600 W Černá, Bílá
Skladem
(1 ks)
2 839 Kč bez DPH
3 435 Kč
DeWALT DCV501LN-XJ vysavač Bubnový vysavač Suchý Bezsáčkové
Skladem
(>5 ks)
2 938 Kč bez DPH
3 555 Kč
Bissell SpotClean Plus Cylindrový Mokrý 330 W Bezsáčkové
Skladem
(>5 ks)
3 103 Kč bez DPH
3 755 Kč
Parní mop Black+Decker 9IN1 0,5 l 1300 W Tyrkysový, Bílý
Skladem
(4 ks)
2 445 Kč bez DPH
2 959 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
