Bosch Serie 6 BGB6X330 vysavač 4 l Cylindrový Suchý 600 W Prachový sáček
Kód: AGDBOSODK0145
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
600 W
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Regulace výkonu
Elektronický
Proud
10 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Nastavitelný výkon
Ano
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku
4 l
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Pružná hadice
Ano
Vysávání
Suchý
Barva
Šedá
Typ trubice
Teleskopický
Model
Cylindrový
Hmotnost a rozměry
Hloubka
300 mm
Výška
450 mm
Hmotnost (bez příslušenství)
4,3 kg
Hmotnost včetně balení
7,9 kg
Hloubka balení
395 mm
Výška balení
595 mm
Hmotnost
6 kg
Šířka
265 mm
Šířka balení
315 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Koberec
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Vzduchový filtr
HEPA
Správné použití
Domácí
Hlučnost
75 dB
Třída HEPA
HEPA 13
Pracovní dosah
12 m
Obsah balení
Včetně náhradních kartáčů
Kartáč na koberec
Ergonomie
Indikátor plné nádoby na prach
Ano
Délka šňůry
9,3 m
Automatický navíječ kabelu
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.6 kg |
| EAN: | 4242005227860 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 590 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
| Certifikace: | CE, Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
