LotusGrill Henry Compact 6 l Bubnový vysavač Suchý 620 W Prachový sáček
Kód: AGDNUMODK0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Roční spotřeba energie
27,9 kWh
Maximální příkon
620 W
Vzhled
Barva
Černá
Model
Bubnový vysavač
Vysávání
Suchý
Objem prachové nádoby/sáčku
6 l
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Materiál trubky
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Výška
345 mm
Hloubka
340 mm
Šířka
315 mm
Hmotnost
6,9 kg
Výkon
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Filtr na ochranu motoru
Ano
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Hlučnost
72 dB
Správné použití
Domácí
Pracovní dosah
13,25 m
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Držadlo
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Délka šňůry
10 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.3 kg |
| EAN: | 5028965694893 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 470 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
