Moccamaster KBG 741 Manuální Kávovar na překapávanou kávu 1,25 l
Kód: AGDMCMEXP0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Automatické vypnutí
Ano
Příkon
1520 W
Hmotnost a rozměry
Výška
360 mm
Hloubka
170 mm
Hmotnost
2,8 kg
Šířka
320 mm
Výkon
Umístění přístroje
Pracovní deska
Kapacita v šálcích
10 hrnků
Systém zamezující odkapávání
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Typ kávovaru
Manuální
Rychlé zahřátí
Ano
Objem zásobníku vody
1,25 l
Rychlý start
Ano
Typ produktu
Kávovar na překapávanou kávu
Systém na horkou vodu
Ano
Zásobník na uvařenou kávu
Džbán
Ergonomie
Protiskluzové nožky
Ano
Kontrolka
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Jednoduché používání
Ano
Viditelná hladina vody
Ano
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Ergonomický úchop
Ano
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ne
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.715 kg |
| EAN: | 8712072539792 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
