Moccamaster KBG 741 AO Poloautomatické Kávovar na překapávanou kávu 1,25 l
Kód: AGDMCMEXP0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Automatické vypnutí
Ano
Příkon
1520 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
330 mm
Hloubka
170 mm
Výška
360 mm
Další charakteristiky
Bezpečnostní spínač
Ano
Výkon
Zásobník na uvařenou kávu
Džbán
Typ náplně
Mletá káva
Kapacita v šálcích
10 hrnků
Typ kávovaru
Poloautomatické
Typ produktu
Kávovar na překapávanou kávu
Stolní vařič
Ano
Objem zásobníku vody
1,25 l
Vestavěný mlýnek
Ne
Systém zamezující odkapávání
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Nastavitelná teplota
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Ergonomie
Kontrolka
Ano
Indikátor úrovně vody
Ano
Viditelná hladina vody
Ano
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Podsvětlený vypínač
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 0 měsíců (bez záruky) |
| Hmotnost: | 3.664 kg |
| EAN: | 8712072539839 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 399 mm |
| Šířka balení: | 391 mm |
| Délka balení: | 201 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
