Gorenje DPNA92WIFI prádelní sušička Stojací Přední plnění 9 kg A++ Černá, Bílá
Kód: AGDGJESUW0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
D
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Zdroj tepla
Elektrický
Spotřeba
700 W
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Energetická spotřeba na 100 cyklů
128 kWh
Vzhled
Vestavěný displej
Ano
Umístění přístroje
Stojací
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné, Dotyk
Materiál bubnu
Nerezová ocel
Systém sušení
Tepelné čerpadlo
Barva
Bílá
Úhel otevírání dveří
180°
Styl dvířek
Dveře se skleněnou výplní
Systém vkládání
Přední plnění
Uchycení dveří
Pravý
Typ bubnu
WaveActive
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Hmotnost
46 kg
Hloubka
625 mm
Výška
850 mm
Údaje o balení
Šířka balení
640 mm
Výška balení
870 mm
Hmotnost včetně balení
47,9 kg
Hloubka balení
690 mm
Výkon
Doba cyklu
225 min
Kapacita bubnu
9 kg
Hlučnost
62 dB
Třída účinnosti sušení
B
Počet programů pro sušení
15
Poloviční výkon
Ano
Programy sušení
Sport
Ergonomie
NFC
Ne
Vnitřní osvětlení bubnu
Ano
Zbývající čas indikace
Ano
Časovač odloženého startu
Ano
Wi-fi ovládání
Ano
Dětský zámek
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2229931
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 48.1 kg |
| EAN: | 3838782755477 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 870 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 690 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
