Philips Series 3300 LatteGo EP3343/90 Automatický kávovar
Kód: AGDPHIEXP0163
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Příkon
1500 W
Automatické vypnutí
Ano
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,2 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Třída energetické účinnosti
A
Automatické vypnutí po (max)
30 min
Údaje o balení
Výška balení
487 mm
Technické údaje
Záruční doba
2 rok/roky
Výkon
Typ produktu
Espresso kávovar
Vestavěný mlýnek
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Dva šálky najednou
Ano
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Kompatibilita s filtrem
AquaClean
Kapacita nádoby na kávová zrna
275 g
Nádoba na mléko
Ano
Typ náplně
Kávová zrna
Typ mlýnku
Keramická bruska
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Odvápňovací systém
Ano
Systém na horkou vodu
Ano
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Obsah balení
Lžíce v ceně
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Barva
Bílá
Základní materiál
Plast
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Funkce standby
Ne
Barevný displej
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Typ displeje
TFT
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Počet programů
6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.98 kg |
| EAN: | 8720389027680 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 490 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
| Certifikace: | EN 50564:2011 |
| Obsah balení: | None |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
