Grafická karta BIOSTAR GeForce RTX 3060 Ti 8GB (N3606TM82)
Kód: VGABIONVD0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA
Ano
Rychlost přetaktování procesoru
1665 MHz
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA jádra
4864
Typ
GeForce RTX 3060 Ti
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hloubka
128 mm
Výška
40 mm
Šířka
242 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
3
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
1.4a
Paměť
Paměť grafické karty
8 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Rychlost přenosu dat
14 Gbit/s
Paměťová sběrnice
256 bit
Výkon
Verze DirectX
12.0
NVIDIA Ansel
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 4712960687301 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
