Kávovar na překapávanou kávu Fellow Aiden černý 1,5 l
Kód: AGDFEWEXP0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1700 W
Napětí napájecího zdroje
220 - 240 V
Vstupní frekvence napájecího zdroje
50 / 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
227 mm
Hmotnost
4,4 kg
Hloubka
227 mm
Výška
305 mm
Technické údaje
Kern z nerezové oceli
Ano
Odnímatelný nástavec na ždímání
Ano
Základní materiál
Plastický
Vyměnitelný filtr
Ano
Bez obsahu BPA
Ano
Indikátor úrovně vody
Ano
Materiál filtru
Papír
Výkon
Umístění přístroje
Pracovní deska
Vestavěný mlýnek
Ne
Podporovaný počet šálků
10
Zásobník na uvařenou kávu
Džbán
Objem nádoby
1,5 l
Typ produktu
Kávovar na překapávanou kávu
Typ náplně
Mletá káva
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Funkce uchování teploty
Ano
Obsah balení
Termální džbán
Ano
Kávovar
Ano
Obsah soupravy
15 papírových kuželových filtrů + 15 papírových filtrů s plochým dnem
Ergonomie
Typ ovládání
Dotyk
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ano
Časovač
Ano
Vyhrazená aplikace
Fellow App
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení se během provozu zahřívají – nebezpečí popálení.
Funkce a programy vaření
Režim rychlého vaření
Ano
Více nápojů
Ne
Automatické programy
Ano
Ovládání teploty
Ano
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.04 kg |
| EAN: | 1230000155977 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 339 mm |
| Šířka balení: | 385 mm |
| Délka balení: | 417 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
